زعفران فله

صادرات انواع زعفران فله ای نگین خراسان

انواع زعفران نگین خراسان که به صورت فله ای به خارج کشور صادر می شود، تا چه حد توانسته است در ارز آوری به کشورمان کمک نماید.
متاسفانه یکی از معضلاتی که امروزه گریبان تولید زعفران را در ایران گرفته است و بسیاری از کارشناسان از آن تحت عنوان مرگ خاموش زعفران یاد می کنند، صادرات فله ای زعفران ایران به کشور هایی است که زعفران کشورمان را مجددا بسته بندی و در بازار های جهانی عرضه می کنند، در حال حاضر میزان صادرات زعفران فله ای از خراسان به اقصی نقاط دنیا بسیار زیاد بوده و شاهد آن هستیم که این کالای استراتژیک و سرمایه ملی ما در حال هدر رفتن است.

صادرات زعفران نگین

بیشترین سود زعفران را چه کسانی می برند؟
بر اساس آمار موجود صادرات زعفران از کشور ما به شش کشور امارات، اسپانیا، هنک گنک، سوئد، ایتالیا و آلمان بوده است و با بررسی سطحی بسته بندی های موجود در بازار جهانی زعفران می توان به این نتیجه رسید، که این کشور ها زعفران ایران را بسته بندی کرده و با نام برند خود در سطح جهان به فروش می رسانند.
درد آور ترین مساله اینجاست که در برخی از بازار های اروپا، برخی از مصرف کنندگان حتی اطلاع ندارند که زعفران ایران بهترین زعفران دنیاست و معتقدند که بهترین زعفران در اسپانیا تولید می شود.
سود حاصل از بسته بندی زعفران نگین خراسان در کشور های مذکور به حدی است که چندین برابر قیمت تمام شده محصول در کشور ماست و این بدان معنی است که کشاورزان ما هم چون مستعمره هایی این زعفران تولید و در اختیار اربابان صنعت بسته بندی قرار می دهند!

زعفران خراسان

زعفران نگین لوکس ترین زعفران ایران
همان طور که می دانید کشور ما با دارا بودن بیشترین حجم تولید زعفران انواع مختلفی از این محصول را راهی بازار های بین المللی می کند و زعفران نگین یکی از بهترین انواع محصولات صادراتی کشورمان است.
زعفران نگین تولید شده در خراسان به واسطه رنگ دهی بسیار بالا به نسبت دیگر محصولات موجود در بازار توانسته است یکی از پایه ای ترین محصولات صادراتی کشور لقب گیرد.
بازرگانی خشکبار ایرن به عنوان صادرکننده زعفران نگین آماده است تا بهترین انواع زعفران را به صورت عمده برای امور صادراتی و داخلی کشور تولید و عرضه نماید.

فروش زعفران بازرگانی متین
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 گروه تجاری بازرگانی متین، شما را به خرید بهترین زعفران ایران دعوت می کند.
✅ انواع محصولات زعفرانی برای افرادی که به دنبال کیفیت خوب هستند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره و فروش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید