زعفران ایران
یکشنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۷
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش انواع زعفران فله ای خراسان

فروش انواع زعفران فله ای خراسان

زعفران فله تولید شده در استان خراسان جزء مرغوبترین انواع این گیاه می باشد، که با قیمت بسیار مناسبی در این سایت خرید و فروش می شود.
زعفران یکی از گیاهان گرمسیری بوده که آب و هوای مناطق کویری ایران برای رویش آن بسیار مناسب می باشد زیرا به آب زیادی نیاز نداشته و هچنین گرما و سرمای این مناطق را تاب می آورد.
هر ساله بیش از ۲۵۰ تن زعفران، در جهان تولید می شود که سهم ایران از این تولیدات ۲۳۰ تن می باشد از این رو رتبه اول در برداشت زعفران مرغوب را به خود اختصاص داده است که در این بین، استان خراسان بیش از ۹۰ درصد زعفران ایران را تعمین می کند.
زعفران خراسان در بازارهای داخلی و خارجی خریداران زیادی دارد زیرا کشاورزان این منطقه در تولید نوع با کیفیت و ارگانیک این ادویه تبحر خاصی دارند؛ خریدارن زعفران خراسان می توانند از طریق ارتباط با مشاورین این سایت بهترین زعفران فله ای و یا بسته بندی شده خراسان را به صورت مستقیم و با قیمت مناسبی تهیه کنند.

بزرگترین خریداران زعفران فله

همانطور که می دانید زعفران فله به گونه ای از این گیاه گفته می شود که فاقد بسته بندی باشد، از این رو معمولا مشتریانی که به مقدار کمی از زعفران نیاز دارند نوع بسته بندی شده آن را برمی گزینند، اما خریداران عمده این گیاه مانند تجار و یا هتل داران و رستوران دار ها نوع فله ای را انتخاب می کنند زیرا این نوع زعفران از نظر قیمت به صرفه تر می باشد و همچنین بیشتر تجار مایلند تا بسته بندی محصول را خودشان انجام دهند تا سود بیشتری برایشان داشته باشد و همچنین خرید زعفران فله ای براز رستوران دارها از نظر قیمت مناسب تر از زعفران بسته بندی می باشد.
منبع: بازار زعفران ایران

راه های ارتباطی شرکت بازرگانی متین:
دفتر فروش:05138849395
پست الکترونیکی: iransaffron.co@gmail.com
بخش زعفران: نورمحمدی
شماره موبایل: 09158167623
بخش ظروف بسته بندی زعفران: نورالدین
شماره موبایل: 09163521910

مطلب پیشنهادی

صادرات ظروف زعفران

صادرات ظروف زعفران بسته بندی کریستال مشهد

صادرات ظروف زعفران این روزها در کنار صادرات زعفران افزایش بیشتری یافته است. ظروف بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

زعفران ظروف زعفران instagram