زعفران ایران
شنبه , ۶ بهمن ۱۳۹۷
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید آنلاین زعفران فله به صورت عمده

خرید آنلاین زعفران فله به صورت عمده

زعفران فله یکی از گونه های پرفروش این گیاه در بازار می باشد، که در حال حاظر در سایت های آنلاین به صورت خرده و عمده خرید و فروش می شود.
زعفران ایرانی یکی از مشهورترین زعفران های موجود در جهان می باشد، زیرا بزرگترین کشور تولید کننده این گیاه ایران است که کشاورزان این منطقه توانسته اند با تلاش فراوان به تولید گونه ارگانیک و کاملا سالم این گیاه دست یابند، از این رو هر ساله طرفدارن زعفران ایرانی رو به افزایش می باشند.
با توجه به افزایش روند صادرات زعفران در ایران، شرکت های زیادی در شهرهای گوناگون کشور راه اندازی شده است که با خرید زعفران فله به صورت عمده و بسته بندی آن محصول را برای صادرات آماده می کنند، از این رو تجار ایرانی از مهمترین خریدارن زعفران فله می باشند زیرا در حال حاظر به دلیل وجود زعفران های تقلبی در فروشگاه ها زعفران فله در بازار مشتری زیادی ندراد و بیشتر افراد گونه بسته بندی شده این محصول را خریداری می کنند. کسانی هم که زعفران فله را می پسندند بهتر است محصول مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تهیه کنند.

توزیع آنلاین زعفران

یکی از روش های تهیه زعفران در حال حاظر خرید آن از سایت های اینترنتی می باشد، که در این روش علاوه بر قیمت مناسب زعفران، کیفیت آن نیز تائید شده است علاوه بر آن نیازی نیست که مشتریان عزیز از منزل خود خارج شوند و می توانند با پیدا کردن سایت توزیع کننده این محصول، میزان مورد نیاز از زعفران مرغوب در این سایت ها را سفارش داده و بعد از چند ساعت آن را دریافت کنند. زعفران موجود در این مراکز هم به صورت فله و هم بسته بندی موجود می باشد که سلایق گوناگون را جواب گو است.
منبع: بازار زعفران ایران

راه های ارتباطی شرکت بازرگانی متین:
دفتر فروش:05138849395
پست الکترونیکی: iransaffron.co@gmail.com
بخش زعفران: نورمحمدی
شماره موبایل: 09158167623
بخش ظروف بسته بندی زعفران: نورالدین
شماره موبایل: 09163521910

مطلب پیشنهادی

صادرات ظروف زعفران

صادرات ظروف زعفران بسته بندی کریستال مشهد

صادرات ظروف زعفران این روزها در کنار صادرات زعفران افزایش بیشتری یافته است. ظروف بسته …

دیدگاهتان را بنویسید